Deux ouvrages en grec, imprimés à Vienne... - Lot 37 - Paris Enchères - Collin du Bocage

Lot 37
Estimation :
200 - 300 EUR
Deux ouvrages en grec, imprimés à Vienne d’Autriche : • ??????? ??? ??? ????????? ????????????, ? ????????? ??? ?????µ?? ????µ????? ???? ??????µ?? ??? ??????, ?µ? ?? ??? ?????????, ???? ??? ???µ?? ??? ???????, µ???????????? ??? ??µ?????? ???????????? ??????, ??? ?? ???????? ??? ?????????, ??? µ??????[sic] ???????????????? ??? ?? ???? ???????? ?????[sic] ????????????? ??? ??? ???????. ???? ??????????? ??????? ??? ??µ?????? ???????. ?? ?????? ??? ????????, 1807. Un volume in-8°, demie basane. Reliure de l’époque. Une carte dépliante in-fine. • ???????? ???????????? : ? ???? ????????? µ??????. ????µ????? ????????????? ??, ??? ??????????? ???µ????, ??? ????????, ???? ??? ?? ???????? ????????? ???????? ??µ?????? ???????? ??? ?? ???????. ???? ??????, ??? ???????? ??? ????µ????? ???? ??? ??????, ??? ??? ????????? µ??????µ????. ??? ??? ?????? ?????? ????????? ?????? ??? ????µ??????????? ??? ?????????????? ?????? ??µ?????? ??????? ????????. ?? ?????? ??? ?????????, ?? ??? ??????????? ??? ??????? ???????, 1819. Un volume in-8°, demie basane. Reliure de l’époque.
Mes ordres d'achat