Trois volumes, regroupant douze ouvrages... - Lot 35 - Paris Enchères - Collin du Bocage

Lot 35
Estimation :
300 - 400 EUR
Trois volumes, regroupant douze ouvrages en grec, imprimés à Vienne d’Autriche, Venise & Constantinople entre 1806 et 1818. Dont : • ??????? ????? ??? ?????? ?????????µ??? ????????? ??? ???? ?????? ??? ?? ???????? ??? ?????????, ??? ????????? ??? ??????? ??? ???????????????, ??? ?????????????? ????? ???, ?????? ?????? ??µ?????? ??µ????? ??? ?? ???????? ??? ?????????, ??? ??µ?????? ?. ????? ???????????? ??? ?? ???????? ??? ??????. ?? ?????? ??? ?????????, ?? ??? ??????????? ??? ??????? ????. ???????, 1818. • ???????? ??????????? ?????? ??? ?? ??? ??????? ????µ???? ????????????? ???’????? ?? ????µ????? ????? ????? ??????????? ????????, ?? ????? ??? ?? ?????? ?????? ??????????. ?? ??????, ???? ?? ???????????? ??? ??????? ???????, 1817. • ??????? ??????. : ????µ? ????????µ???? ??? ???? ¢?µ???, ???????? ???? ??? ¢??????? ??????????? ?????? ???????? ????? ??? ???? ????????. ?? ?????? ??? ????????, ?? ?? ?????????? ??? ????. ????. ????????, 1816. Trois volumes in-12, demi veau. Reliures d’époque.
Mes ordres d'achat